Τετάρτη, 30 Απριλίου 2014

Ο συνδυασμός του Ενωτικού Ανεξάρτητου Συνδυασμού, του Αθανασίου Πανουργιά, για τον Δήμο Διστόμου Αράχωβας Αντίκυρας


ΔΕΛΤΙΟΥ ΤΥΠΟΥ
ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ
ΣΤΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ 18-ΜΑΙΟΥ-2014
ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΔΙΣΤΟΜΟΥ-ΑΡΑΧΩΒΑΣ-ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ

ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
(ΕΝ.Α.Σ)

ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  του Θωμά
(Υποψήφιος Δήμαρχος)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί Σύμβουλοι,κατ’αλφαβητική σειρά)
  1. ΑΡΚΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
  2. ΓΑΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ( ΤΑΚΗΣ) του Ιωάννου
  3. ΛΑΖΟΓΕΩΡΓΟΥ – ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΜΑΡΙΝΕΛΛΑ του Ευθυμίου
  4. ΜΑΣΤΡΟΚΟΛΛΙΑ ΑΡΧΟΝΤΩ του Χρήστου
  5. ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του Δημητρίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί Σύμβουλοι, κατ’αλφαβητική σειρά)
  1. ΑΔΑΜΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
  2. ΓΑΜΒΡΙΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Γεωργίου
  3. ΚΑΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτου
  4. ΚΑΦΡΙΤΣΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του Δημητρίου
  5. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  6. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  7. ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου



ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
(υποψήφιοι δημοτικοί Σύμβουλοι, κατ’αλφαβητική σειρά)
  1. ΑΛΟΓΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ιωάννη
  2. ΛΟΥΚΑ - ΜΠΕΛΙΤΣΑ  ΠΑΝΑΓΙΟΥ (ΓΙΟΥΛΑ) του Βασιλείου
  3. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  4. ΜΙΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνα
  5. ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Επαμεινώνδα
  6. ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
  7. ΜΠΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου
  8. ΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Όθωνα
  9. ΝΑΑΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Χρήστου
  10. ΝΤΑΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
  11. ΠΑΝΤΙΣΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικολάου
  12. ΠΙΤΣΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του Ιωάννη
  13. ΣΩΠΑΣΟΥΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αντωνίου
  14. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
  15. ΦΟΥΝΤΑ – ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Κανέλλου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της δημοτικής κοινότητας, κατ’αλφαβητική σειρά)
  1. ΒΑΚΕΙΜ – ΚΟΛΟΒΑΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του Κοσμά
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΛΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου
  3. ΚΟΛΙΑΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του Φιλίππου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της δημοτικής κοινότητας, κατ’αλφαβητική σειρά)
  1. ΓΑΜΒΡΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
  2. ΜΑΡΑΝΤΟΥ – ΓΚΩΝΙΑ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
  3. ΜΙΧΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Νικολάου
  4. ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λουκά
  5. ΣΙΔΕΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Ευθυμίου



ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’αλφαβητική σειρά)
  1. ΖΑΝΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Ανδρέα
  2. ΙΕΡΕΜΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
  3. ΜΠΕΛΛΟΥ – ΝΤΟΥΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Γεωργίου
  4. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του Ευθυμίου


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΕΙΡΙΟΥ
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’αλφαβητική σειρά)
  1. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥΠΑΣΤΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του Γεωργίου
  2. ΣΠΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Σπυρίδωνα
  3. ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  4. ΧΗΝΑ ΑΣΗΜΙΝΑ του Αγγέλου

Δεν υπάρχουν σχόλια: