Δευτέρα 9 Ιανουαρίου 2012

Νίκη του ΠΑΝΔΑΥΛΕΙΑΚΟΥ απέναντι στο Κάστρο

Ύστερα από ένα μπαράζ αρνητικών αποτελεσμάτων ο Α.Π.Ο ΠΑΝΔΑΥΛΕΙΑΚΟΣ  επανήλθε στις νίκες σε ένα εκτός έδρας παιχνίδι με την ομάδα του Α.Ο ΚΑΣΤΡΟΥ με σκορ 3-1. Η ομάδα της Δαύλειας ήταν καλύτερη και κέρδισε δίκαια σε ένα σκληρό παιχνίδι. Προηγήθηκε στο 25΄ του αγώνα με σουτ του Μ.ΤΡΙΑΝΤΗ και δέκα λεπτά αργότερα διπλασίασε τα τέρματα του, πάλι με σουτ με τον Γ.ΑΝΕΣΤΗ, δυο γκολ εξαιρετικά σε εκτέλεση και από τους δυο παίχτες. Το ημίχρονο βρήκε τις δυο ομάδες με το σκορ στο 2-1. Στο δεύτερο ημίχρονο το παιχνίδι κινήθηκε στα ίδια επίπεδα και η ομάδα της Δαύλειας πέτυχε και τρίτο γκολ με τον Γ. ΙΓΓΛΕΖΟ με ωραία κεφαλιά.
Έτσι τελείωσε ο πρώτος γύρος για το πρωτάθλημα και βρίσκει τον ΠΑΝΔΑΥΛΕΙΑΚΟ τρίτο με 23 βαθμούς. Επόμενος αγώνας για τον Α.Π.Ο ΠΑΝΔΑΥΛΕΙΑΚΟ είναι το Σαββάτο 14/1 στο γήπεδο του με αντίπαλο τον Α.Ο ΕΘΝΙΚΟ ΑΝΑΛΗΨΗΣ και ώρα 15:00.
Η ΔΙΟΚΗΣΗ ΤΟΥ Α.Π.Ο ΠΑΝΔΑΥΛΕΙΑΚΟΣ ΣΑΣ ΕΥΧΕΤΕ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ, ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΘΕΡΜΑ ΤΟΥΣ ΧΟΡΗΓΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ.